BLOG YAZILARI

Antalya Hayvan Çadırı

Tarım ve hayvancılık konusunda ülke kaynaklarımızın daha verimli kullanılabilmesi ve üreticilerin teşvik edilmesi amacıyla yen iş kollarına ilgi artmaktadır. Bu iş kollarının başında istiridye mantarı ve gübre için solucan yetiştiriciliğinin yanında, kümes hayvanlarının ve büyükbaş hayvanların üretimine de ağırlık verilmektedir. Birçok girişimci bu alanlarda yatırım yaparak kazançlarını artırmaktadır.

Yatırım maliyeti oldukça düşük işler arasında yer alan bu tür yatırımlarda, üretim tamamen çadırlarda yapılmaktadır. Betonarme veya prefabrik binalar inşa etmek yüksek maliyeti ve uzun süreli yatırımlardır. Kurulum süresini kısaltan ve maliyeti en aza indiren bir uygulama endüstriyel çadırlardır. Sıcak bölgelerden biri olan Akdeniz Bölgesinde Antalya hayvan çadırı özellikleri itibariyle iyi bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Çadırlarımız kapalı alan ihtiyacının tamamen karşılayan ekonomik mekanlar oluşturulmasını sağlar.

 Endüstriyel Hayvan Çadırları

Çadırlarımızda büyükbaş hayvan besiciliği için gerekli her türlü sağlık ve hijyen koşulları sağlanmaktadır. Çadır ebatlarına bağlı olarak yeterli havalandırma sağlanabilmektedir. Güneş ışığının çadır içinde rahat kullanılabilmesi için yeterli pencereler mevcuttur. Yine dışarıdan çadır içine girecek haşereler ve kuşlardan bulaşması muhtemel hastalıklara karşı, kapı ve pencereler ızgara muhafazalıdır. Hayvanların rahatlıkla yatabilmeleri ve yem yemelerini sağlayacak geniş alanlar bulunur. Çadırın büyüklüğü beslenecek hayvan miktarına göre değişmektedir. Standart çadırlarımızdan farklı olan bu çadırlar için üreticilerin talepleri dikkate alınmaktadır.

 Çadır İmalatımız

Çadırlarımız kendi imalatımızdır. İmalatlarımızı Ankara Ostim’deki merkezimizde gerçekleştirmekteyiz. Ticari çadır imalatı konusunda uzun yıllar hizmet veren firmamız, konusunda deneyimli ve tecrübeli personellere sahip bulunmaktadır. İmalat sonrası hızlı kurulum hizmetimizle hemen hayvanlarınız için gerekli barınak ortamı sağlanmış olur. Hayvanların sağlıklı bir ortamda kalmaları sağlanır. Dışarıdan kuş veya başka hayvanların girişine izin vermez. Yeterli havalandırma bacaları ve pencereleri ile uygun ısı ortamı sağlanır. Çadırların iskelet sistemi ve ekipmanları da kendi üretimimiz olup, kaliteli ve sağlam malzemelerdir. Rüzgarlara dayanıklıdır, hayvanların ani hareketlerine direnç gösterir, yıkılmaz, iskelet sistemi zarar görmez.

 Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Çadır satışımız sonrası müşterilerimizle ilişkilerimizi artırarak birlikte çalışmaya devam etmekteyiz. Öngörülemeyen çadır sorunları meydana geldiğinde teknik destek ekibimiz anında müdahale ederek sorunları ortadan kaldırmaktadır. Çadırın yer değiştirmesi için gerek taşınma operasyonunu yine firmamız yapmaktadır. Çadır içinde kullanılacak üretime özel makine ve ekipman ihtiyacı için üreticilerle müşterilerimizi karşı karşıya getirerek, en uygun ve kaliteli ürünleri almalarına yardımcı olmaktayız.

26 Ekim 2018 14 okunma ,
adminekin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Bolu Hayvan Çadırı

Karadeniz Bölge ine bağlı olan ve hem İ tanbul hem de Ankara'ya yakınlığı ile büyük bir öneme ahip Bolu şehri adına, şimdi yepyeni bir iş koluna atılabilir iniz Özellikle İ tanbul...

2017 İş Girişimleri

2017 Yılı Girişimler İ tediğimiz önemli şeylerden bir tane idir para ve bunun için değişik fikirler üretilir bakış açıları geliştirilir Bazıları bunu daha kolay yoldan...

Kendi İşinizin Patronu Olun

&nb p; Kim i temez ki kendi işinin patronu olmayı Belki de hepimizin hayalidir kendi işimizin başına geçip hem daha çok kazanmak hem de hayallerimize kavuşmak Eğer iz de böyle...