BLOG YAZILARI

Kendi İşinizi Kurun!

Solucan Gübresi, mantar üretimi ve kümes hayvancılığı gibi alanlarda kendi işinizi kurarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Girişimci olmaktan korkmayın. Anahtar teslim uygun çadır projeleri ile siz de kendi iş yerinizin sahibi olabilirsiniz.

Gübre solucanları çok hızlı üreme yeteneğine sahip canlılar oldukları için solucan gübresi üretim projesi kendiliğinden hızla büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple tesis kurmak isteyen yeni girişimcilerin çok büyük bir yatırım yapmasına hiç gerek yoktur.

Solucanların doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacağı kapalı bir alanda barınması gerekiyor. Eğer bu alan betonarme bir yapıda olursa soğuk ve sıcağa karşı korunaklı olacağı için çok daha elverişli bir üretim sahasına sahip olursunuz. Eğer böyle bir yapıya sahip olma şansınız yoksa izolasyonlu çadır işinizi görecektir.

M2’ye 10 bin Kaliforniya solucanı bırakılır. Bu durumda 100 m2’lik bir kapalı alan 1 milyon solucana ev sahipliği yapabilir. Bu şekilde ufak yatırım ve biraz ilgi ile gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi aramaya çekinmeyin!

09 Ocak 2017 1232 okunma , , , , , ,
adminekin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Türkiye’nin Her Yerine Ulaştık

Müşterilerimizin çadır ihtiyaçları için ülkemizin her nokta ına ulaştık İ ti na ız her bölgeye atış ve montaj gerçekleştiren firmamız uygun fiyata kaliteyi unmaya devam ediyor...

Her zaman işimizin başında olduk!

Çadır ektöründe ürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çaba ı içinde olup müşteri memnuniyetini de önem emekteyiz Bu yüzden yapılan tüm...