Kurumsal

 

Çiftçinin, hayvancının seracının, tavukçunun ortak derdidir kapalı mekânları oluşturmak. Bir bina veya sera yapımı için binlerce lira para harcanır istenilen gibi olmaz. İstediğin yere de götüremezsin. İşte bu yüzden Ekin Çadır olarak siz çiftçimize, hayvancılarımıza ve seracılarımıza kolaylıklar sağlayan ürünler üretiyoruz.

 

Ankara Ostim’ de bulunan yerimizde sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız siz müşterilerimizden gelen isteklere en kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalarımız ile cevap verirken ürün kartelamızı genişleterek sektörde lider olma yolunda gayretli ve istekli çalışmalar yapmaktır. Hiç bir zaman kolaya kaçmayan, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutan ve markamızın her zaman arkasında durarak adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

Firmamız Salma tavuk Kümesi işi ile müşterilerimize hem göz alıcı bir kümes sunarken içinde kullanacağınız malzemelere kadar sağlayarak sizlere anahtar teslim verir ve size de sadece tavuklarınızı yerleştirip beslemek kalır.

 

Büyükbaş – küçükbaş hayvan çadırı ise bizim uğraşımızın temel direğini oluşturur. Bu ihtiyacın hasıl olması ise Kurban Bayramlarında Kars’ tan Ankara’ya gelen büyükbaş küçükbaş kurbanlık satıcılarının çektikleri sıkıntılar ile olmuştur. Müşterilerimizin birçoğuna yapmış olduğumuz hayvan çadırı örneklerimiz ile birçok engebeli alan üzerinde bile kolaylıkla ve zaman kaybı olmadan çok uygun fiyatlarla kaliteli çalışmalarımız siz değerli müşterilerimizin yanında olmuş, kazancınızı katlayacak şeylere öncelik vermenizi sağlamıştır.

 

İnternet sitemiz www.ekincadir.com adresinden referanslarımıza ulaşabilir telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve her türlü sorunuzu cevaplayabiliriz. Küçük, orta ve büyük ölçekli ürünlerimiz kalitemizi ve kendimize olan güvenimizin göstergesi olup misyonumuzdan şaşmadan daha iyiye ulaşmamızı sağlayan yegâne göstergedir. Birçok çalışmamızın bize kazandırdığı tecrübe ve sizlerden gelen olumlu eleştiriler ile kendimizi üst çıtalara çıkarmak için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

 

           Hayvan çadırı haricinde müşterilerimize; her türlü kullanımları Solucan çadır ve istiridye çadır tiplerinde örneklerimiz de mevcuttur. Ankara civarında yaptığımız çalışmaları diğer şehirlerimize de taşıma gayretinde olarak yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda yeni ürünler ortaya çıkarma mevcut ürünlerde iyileştirme geliştirme yapma ve Ekin Çadır markasını sektörde üst sıralara taşıma amacımız ile en iyi yaptığımız işi yapmaya devam edeceğiz.

02 Ocak 2017 1205 okunma