BLOG YAZILARI

Yalova Hayvan Çadırı

            Hayvan çadırı talebi; tüm besi  ya da çiftlik hayvanı yetiştiricileri için en ekonomik, sağlıklı ve güvenilir barınma alternatifi olarak gün geçtikçe artmaktadır. Sıradan ve eski yöntemlerle oluşturulan büyük ve küçükbaş hayvan barınaklarıyla karşılaştırıldığında, hayvan çadırları; çok daha kısa zamanda kurulumu, dış etkenlere karşı tam koruma sağlayan özellikleri, temizlik ve kullanım kolaylığı sunması dışında ekonomik olması açısından da tüm besicilere yarar sağlamaktadır.

Hayvan Çadırı Özellikleri

• Kötü hava şartlarına karşı dayanıklılığı sağlamak için uygun iskele ve branda sistemleri kullanılır.
• İklim ve bulunan coğrafi bölge özelliklerine göre en uygun yalıtım malzemesine sahiptir.
• Yetiştirilen ya da üretilen hayvanın özellikleri ve kullanım şekline uygun olarak inşa edilir.
• Kullanılan özel malzemeler sayesinde, zararlı bakteriler için yaşam alanı oluşmasının önüne geçilir. 
• Kullanılan malzemeler, canlı sağlığına zarar verebilecek maddeler barındırmaz.
• Yangın tehdidine karşı, alev almam malzeme ile inşa edilirler.
• Arazi konumu ve ölçüsüne uygun ve istenen büyüklükte yapılabilirler.
 
            Ekin Çadır olarak; sadece hayvan çadır üreticisi olmakla kalmayıp, halihazırda hayvan besiciliği yapan ya da bu alana yatırırım yapmak isteyen tüm hayvan yetiştiricilerine uzman hizmetler sunmaktayız. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Yalova hayvan çadırı talepleri için de tüm talepleriniz için en uygun hizmeti sunmaktayız.

Ekin Çadır Olarak Sunduğumuz Hizmetler

• Hangi ölçekte olursa olsun, besicilerimizden gelen talep doğrultusunda hayvan çadırı kurulumu. Sadece kurulumla kaymayıp, teslimat sonrası kesintisiz hizmet ve destek.
• Müşteri siparişi alım aşamasından kurulum ve teslimat süresine kadar tüm aşamaların, yetkin ekip görevlileri ile tamamlanması.
• Özellikle hayvancılık alanına girmek isteyen yeni girişimcilere profesyonel danışmanlık hizmeti vererek; yararlanabilecekleri mali desteklerden, ihtiyaç duyabilecekleri tüm ekipmana kadar her konuda bilgilendirme ve yönlendirme hizmeti sunmak.
• Profesyonel servisimizi en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile vermek.
 
            Ürün ve hizmet kalitemize olan güvenimizi sadece dile getirmekle kalmayıp bunu, sahip olduğumuz sertifika ve belgelerle de standart hale getirmiş bulunmaktayız. Tüm sertifikalarımız, kalite belgelerimiz internet sitemizde yer almaktadır. Bunun yanı sıra; referanslar bölümünde de, başarıyla tamamlanmış hizmetlerimiz görülebilir. 
 
 

08 Kasım 2020 4 okunma ,
adminekin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Düzce Hayvan Çadırı

            Büyük ya da küçükbaş hayvan yetiştiricileri için en önemli konulardan bir de, yetiştirilmekte olan hayvanların barınma ihtiyacının karşılanma ıdır Pek çok...

Karabük Hayvan Çadırı

İhtiyacınıza uygun olan değişik kapa itelerdeki özelleştirilmiş hayvan çadırlarını, şimdi uygun maliyetlerle firmamız bünye inde elde edebilir iniz Be ili hayvan yetiştiriciliği...

Kilis Hayvan Çadırı

İ tanbul başta olmak üzere Ankara ve Bur a gibi büyükşehirlere büyük göçün yaşanmış olduğu Kili şehrinde, in anlar on yıllarda kendilerine en uygun işleri bulma konu unda...

Osmaniye Hayvan Çadırı

Her geçen yıl daha fazla gelişen ve özellikle ticaret açı ından büyük bir öneme ahip olan Akdeniz Bölge i şehri O maniye, Türkiye’nin bütün farklı şehirleriyle alışveriş...